Наші послуги

«ЛоксМайстер» - це мережа магазинів З МОНТАЖЕМ. Тому, вибравши товар на сайті можете також скористатись супутніми послугами.

Замкова продукція є досить специфічна і різноманітна. Запит від клієнта може мати багато варіантів виконання. Саме від професійної консультації менеджера буде залежати кінцевий результат «ціна-якість», а також безпека та довговічність.

Менеджер магазину проведе кваліфіковану консультацію в зручний вам спосіб: в чаті, по телефонному дзвінку, при візиті в магазин, при виїзді на об’єкт. Далі менеджер надасть досвідченого майстра з монтажу.

Майстер здійснить встановлення/заміну: дверного циліндра (серцевина, личинка), врізного/накладного замка, дверних ручок/захисної фурнітури, дотягувача, системи контролю доступу, антипаніки, сейфа, дверей.

Для правильного встановлення замкової продукції потрібно мати «великий багаж» досвіду. Категорично не рекомендуємо встановлювати самим, оскільки не врахувавши якийсь нюанс, як мінімум зіпсуєте новий механізм. Найгірше що може статись – це заблокуються двері і прийдеться здійснювати аварійне відкриття, що є не дешево і може потягнути за собою необхідність заміни фурнітури, а то й дверей. Ще категоричніше не рекомендуємо звертатись до так званих «універсальних» майстрів чи майстрів іншої галузі. Так як, окрім великої ймовірності виникнення проблем як в першому випадку, ви ще й наражаєтесь натрапити на зловмисників.

В магазинах «ЛоксМайстер» присутній сервісний центр популярних торгових марок замкової продукції Мультилок, Аблой, Ростекс тощо. Це означає, що в місті де розташовані наші магазини можна скористатись швидким гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Сервіс-менеджер – спеціально підготовлений спеціаліст, що пройшов теоретичне та практичне навчання підтверджене відповідними сертифікатами, надає наступні послуги: 

- сервіс та перекодування дверних циліндрів, 

- дублювання квартирних та автомобільних ключів, 

- розробка майстер-систем.