Доставка

Інтернет-магазин мережі «ЛоксМайстер» пропонує наступні способи доставки товару:

Доставка перевізником "Нова пошта" до складу – самовивіз із відділення кур’єрської служби. Попередньо узгоджуйте вартість доставки.

Доставка перевізником "Нова пошта" до дверей – доставка кур’єром перевізника "Нова пошта" або співробітниками мережі «ЛоксМайстер» за вказаною Вами адресою. Попередньо узгоджуйте вартість та можливість доставки.

Самовивіз – отримання замовлення безпосередньо у магазині «ЛоксМайстер».  

Увага!

Якщо Ви замовляєте доставку товару кур’єрською службою - при отриманні обов’язково перевіряйте наявність усіх позицій у замовленні, а також зовнішній вигляд товару.

У випадку пошкодження товару або не повної комплектації замовлення, необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Обов’язково повідомити нас про інцидент.

 

Оплата

Способи оплати в інтернет-магазині мережі «ЛоксМайстер» (оплата приймається виключно в національній валюті грн.):

Готівковий – оплата готівкою при отриманні товару.

Банківською картою VISA/MasterCard на сайті – оплата онлайн на сайті при оформленні замовлення, оплата здійснюється через платіжну систему LiqPay.

Безготівковий – оплата по безготівковому розрахунку здійснюється у касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації.

Накладений платіж – оплата здійснюється при отриманні товару через кур’єрську службу "Нова пошта" (у відділенні кур’єрської служби або у кур’єра). Уточнюйте вартість даної послуги у кур’єрської служби.