Новини

WINSHIELD в Житловому комплексі “PARK LAND”

24.05.2024

◉ Житловий комплекс “PARK LAND” ,будується у мальовничому районі м.Ужгорода, будівельною компанією "Gazda".
◉ Він пропонує мешканцям сучасні архітектурні рішення, високоякісні будівельні матеріали та продумані планування квартир. Важливою складовою високого рівня комфорту та естетики є вікна, виготовлені компанією «ЕКРАН-ВІКНОСВІТ». Вони відомі своєю якістю та надійністю, що робить їх ідеальним вибором для сучасного житлового будівництва. Вікна ламіновані ізраїльською плівкою WINSHIELD в дизайні Титан.

WINSHIELD TITAN SAND.jpg

◉ Плівка Титан має темно-сірий колір з теплим відтінком умбра та надає будівлі сучасного і вишуканого вигляду. Плівка WINSHIELD не тільки додає фасадам привабливості, але й забезпечує надійний захист від зовнішніх факторів.
◉ Завдяки своїй стійкості до ультрафіолетового випромінювання, плівка зберігає свій насичений колір протягом тривалого часу. Використання ПВХ-плівки WINSHIELD в ЖК “PARK LAND” підкреслює високий рівень цього житлового комплексу та створює неповторну атмосферу комфорту і стилю.
◉ Познайомитись з ПВХ-плівкою WINSHIELD TITAN SAND можна за посиланням: https://locksmaster.com.ua/catalog/pokrittya/pvkh-plivka-haogen-winshield-titan-32s-2-sand-s-titan-ultimat-sand-0-200mm-uvx.html

Назад до списку новин