Новини

Управляйте своїми дверима, без ключів, з будь-якої точки світу! Розумний NUKI

26.11.2021

Живучи у час, коли розвиваються цифрові технології та з'являються нові можливості, звичайно ж, зміни не обходять стороною і засоби безпеки. Всі вже знають про розумні будинки, керувати якими можна віддалено. Вмикати світло, опалення, наглядати чим зайняті домашні улюбленці за допомогою камер спостереження, тощо. А які засоби безпеки можна застосувати для відмикання та замикання дверей? Нам є чим поділитися та про що розповісти.

Почнемо зі знайомства з австрійською компанією NUKI, з'явилася вона порівняно недавно, але вже впевнено займає лідерські позиції на європейському ринку у сфері інтелектуального доступу до будинків. Продукція NUKI, надає користувачам можливість управляти дверними замками з будь-якої точки Земної кулі, забезпечуючи максимальну гнучкість адміністрування та надійний контроль і безпеку. Тож, що необхідно для встановлення та які пристрої знадобляться?

NUKI Smart Lock

Електронний контролер не потребує прокладання дротів та додаткової підготовки дверей, але використовуватися повинен тільки всередині приміщення. Встановлювати пристрій можна на більшість типів врізних замків. Підійде практично будь-який циліндр “ключ-ключ”. Для відмикання дверей ключем ззовні, серцевина має бути із функцією “Emergency”, що дозволяє відмикати двері ззовні, коли зсередини вже вставлений ключ. У разі, якщо ви маєте серцевину “ключ-тумблер”, то знадобиться спеціальний адаптер NUKI.

NUKI Smart Lock

Що вміє NUKI Smart Lock?

Працювати через мобільний додаток NUKI у смартфоні або через web-інтерфейс з ПК, а саме:

  • керувати дверима
  • додавати та видаляти користувачів та змінювати їх права доступу
  • переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав двері)

За бажанням, для відмикання дверей, додатково можна використовувати:

  • пульт NUKI FOB
  • електронний зчитувач NUKI Keypad - для доступу до приміщення за персональним кодом

Також, ще хочемо додати кілька слів стосовно автономності контролера NUKI Smart Lock. Працює пристрій від стандартних батарейок АА (4 шт, alkaline чи літієві). Ресурс роботи на одному комплекті - до 6 місяців, в залежності від типу замка, умов експлуатації і щоденної кількості циклів зачинення/відчинення. При бажанні, можна збільшити ресурс роботи, придбавши спеціальний акумуляторний блок NUKI Power Pack до контролерів Smart Lock 2.0. Його ємність 2 500 mAh, а при 8-ми відмиканнях на добу, вистачить на 1 рік.

Акумуляторний блок NUKI Power Pack

Пульт дистанційного керування NUKI Fob

Пульт керування NUKI Fob

 Електронний зчитувач NUKI Keypad

Електронний зчитувач NUKI Keypad

І все ж таки, як використовувати NUKI Smart Lock віддалено?

Для цього знадобиться мережевий концентратор NUKI Bridge. Саме він дозволить управляти всіма пристроями з будь-якої точки світу, з використанням мобільного додатку NUKI.
Мережевий концентратор NUKI Bridge

Живиться концентратор від звичайної промислової мережі 220 В, та потребує наявності у приміщенні WiFi роутера з підключенням до Internet.

Після нескладного налаштування, Ви отримаєте:

  • максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні
  • надвисоку ефективність адміністрування
  • надійний контроль та безпеку.
Звичайно ж, пристрій безпеки NUKI, сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.

До речі, придбати комплект із електронного контролера NUKI Combo 2.0 Smart Lock 2.0 + Bridge, за спеціальною ціною!

NUKI Combo 2.0

 


Назад до списку новин