Новини

Новинка! Електозащіпка прихованого монтажу EFF EFF 9338---34G35E91 ProFix 2 FaFix

22.09.2020

Інтернет-магазин дверних замків та фурнітури locksmaster.com.ua поповнив свій асортимент новинкою від німецького виробника EffEff.
По своїй суті, електромеханічні защіпки це електронні замки які блокують або розблоковують язичок основного замка. Вони входять до складу елементів системи управління контролю доступу як виконавчий елемент.
Виробник ЕффЕфф застосував інноваційне рішення та відійшов від стандарту блокування защіпкою язичка замка.  Електозащіпка EFF EFF 9338---34G35E91 ProFix 2 FaFix може монтуватись в будь якій частині дверного полотна і не прив'язана до основного замка. Вона складається з електрозащіпки серії 138T ProFix® (нормально відкрита) і відповідної частини з механічним магнітним засувом. Як приховане рішення, ця система забезпечує високий захист від злому. Запірні елементи защіпки 9338 повністю приховані в дверному полотні і рамі.

Набросок (17).png

У порівнянні зі стандартними додатковими замикаючими елементами, магнітний ригель залишається всередині корпусу до тих пір, поки двері не закриється. Це забезпечує абсолютно рівні поверхні без виступаючих механічних елементів. Створює красивий дизайн двері.
Електрозащіпку effeff 9338 можна використовувати всюди, де потрібен контроль доступу крім основного замку.

Мала глибина врізки і можливість подальшої регулювання сприяють встановленню в сучасних вузьких дверях.
Прихований ригель дозволяє використовувати технологію ProFix®2 в защіпках цього типу, що дає вирішальні переваги для всієї системи замикання.
Завдяки конструкції ProFix® відпадає необхідність в вирізі в рамі під защіпку. Електрозащіпка повністю інтегрована в дверний профіль, а дверний ущільнювач залишається повністю недоторканим. Ригель защіпки регулюється в двері після установки. Пластиковий ригель працює дуже тихо і завдяки відмінним ковзаючим властивостями не вимагає змащування.


Назад до списку новин