Новини

На піку еволюції - циліндри IKON CLIQ GO.

27.11.2020

Для тих хто шукає найсвіжіші рішення та йде в ногу з прогресом!

В нашому інтернет магазині можна придбати циліндр (дверна серцевина, вставка замка, личинка для дверей) електромеханічний циліндр для приватного користування IKON CLIQ GO. На ринку замкової продукції вже давно почали з'являтись електромеханічні рішення, які дають змогу здійснювати віддалений контроль замикання дверима та зміну доступів. Але більшість з них, це додаткові девайси, для установлення яких потрібне виконання ряду вимог. А їх експлуатація нагадує безкінечну гру в пазли.
Отож, IKON CLIQ GO - це німецький циліндр, який з легкістю можна встановити замість вашої стандартної серцевини в дверях стандарту DIN. Цей циліндр має всі властивості високосекретного та дозволяє безпроблемно його налаштовувати через смартфон приватному споживачу. Власник може переглядати журнал подій, хто і коли відчиняв двері. Може надавати та забирати права можливості відчинення дверей, або ставити часові обмеження коли їх можна буде відчинити. Ключі до даного циліндра вологонепроникні та захищені від дублювання.
Купити дверний циліндр IKON CLIQ GO потрібно ще й тому, що він має сервісну підтримку в наших 8-ох магазинах. Де можна замовити послугу зміни розміру під нові двері або замовити додатковий ключ.
  

Назад до списку новин