Новини

Будь вільним без ключів! Електромеханічна система ENTR від MUL-T-LOCK

02.02.2022

Компанія Mul-T-Lock Ltd. (Ізраїль), заснована в 1973 році - належить до групи компаній ASSA Abloy, що є світовим лідером у розробці і виробництві замкової продукції, комплексних систем доступу та забезпечення безпеки. Вся продукція повністю відповідає міжнародним та українським стандартам, а користувачі отримують сервісну підтримку у більш ніж 70-ти країнах світу.

 ENTR-BLACK.jpgENTR-WHITE

То що ж таке MUL-T-LOCK® ENTR™?

Розумне рішення замикання ENTR™, від MUL-T-LOCK®, поєднує у собі захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® Interactive, стандарту High Security, та функціональність і зручність новітніх технологій «Smart Lock». ENTR™ - забезпечує надійне керування замком за допомогою криптостійкого каналу зв'язку, надаючи користувачеві широкий перелік способів відмикання дверей:

  • мобільний додаток у смартфоні
  • кодова панель
  • зчитувач відбитків пальців
  • пульт дистанційного керування

Для зручності, використовувати можна будь-який з варіантів, або ж їх комбінацію.

Однією з численних переваг MUL-T-LOCK® ENTR™ є те, що для його установки не потрібна додаткова підготовка дверей та прокладання дротів. Замок не залежить від зовнішнього живлення і працює від акумуляторної батареї.

Управління замком за допомогою смартфона

Встановивши мобільний додаток ENTR®trade на смартфон чи планшет, можна:

  • зачиняти чи відчиняти двері за технологією Bluetooth
  • створювати віртуальні ключі для інших користувачів, надаючи їм різні права
  • контролювати рівень заряду батареї

Управління через смартфон

Управління замком за допомогою кодової панелі

Настінна сенсорна кодова панель, підтримує до 20 користувачів. Зв'язок із замком відбувається через бездротовий канал передачі даних, що виключає потребу у прокладанні дротів. Радіус дії - близько 10 метрів. Живиться кодова панель від двох елементів типу АА.
MUL-T-LOCK ENTR Touchpad  

Управління замком за допомогою зчитувача відбитків пальців

Настінний зчитувач, дозволяє легко відчинити двері дотиком пальця до зчитувача або із використанням коду який містить 4-10 цифр. У пам'яті зберігається до 20 користувачів. Для кожного з них можна прописати відбитки двох пальців та персональний код. Можливе встановлення до семи відрізків доступу за часом у розрізі тижня. Радіус дії - приблизно 10 метрів. Для живлення використовуються два елементи типу АА.
MUL-T-LOCK ENTR Fingerprint
Пульт дистанційного управління
Може використовуватися як зовні так і зсередини приміщення. Система може підтримувати до 20 пультів одночасно. У разі втрати пульта, його достатньо видалити з пам'яті замка, тож скористатися ним не зможуть. Радіус дії - 10 метрів. Елемент живлення типу CR 2032.
Пульт дистанційного управління

Мобільний зарядний пристрій

Використовується у тому випадку, якщо немає можливості використовувати стаціонарний зарядний пристрій із комплекту.

Мобільний зарядний пристрій до контролера

Переглядайте відео:

 

 

 

 

 

Назад до списку новин